O firmie

Quertos Sp. z o.o. Sp. K. to poznańska firma deweloperska założona w 2014 roku. Jej historia sięga jednak dużo wcześniejszych lat i jest silnie związana z branżą produkcyjną. Fundamentami na których powstała spółka są wiedza oraz doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej produkcji i instalacji stolarki otworowej budowlanej, prowadzonej przez znaną na skalę światową firmę POZBUD T&R S.A. Quertos prowadzony obecnie przez synów właścicieli POZBUD T&R S.A. jest jedną z najprężniej rozwijających się firm deweloperskich na rynku nieruchomości. 

Dzięki szerokiemu zasobowi wiedzy z branży budowlanej dobieramy najlepszych fachowców oraz najwyższej jakości materiały. Podobnie jak w przypadku produkcji stolarki, tak samo w przypadku budowy dążymy do uzyskania jak najwyższego poziomu realizowanych inwestycji i maksymalnego zadowolenia naszych klientów.

Od ponad 30 lat naszej rodzinie i pracownikom przyświecają te same wartości, które nakazują przywiązanie do najwyższej klasy produktów oraz czerpanie z rodzinnego doświadczenia zawodowego.

 

Zarząd Quertos Sp. z o.o. Sp. K.

Jakub i Bartosz Andrzejak